چهارشنبه 24 مهر 1398
 آرشیواخبار مهندس سعیدی
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

احقاق حقوق مردم چه از سوی وزرا باشد و چه از سوی نمایندگان، اعتماد عمومی را نسبت به دولت و حاکمیت افزایش می دهد

محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز نیز معتقد است احقاق حقوق مردم چه از سوی وزرا باشد و چه از سوی نمایندگان، اعتماد عمومی را نسبت به دولت و حاکمیت افزایش می دهد به همین دلیل حرکت وزیر را در زمینه حق الناس و احقاق حقوق از دست رفته مردم مثبت می دانم و از ایشان حمایت می کنم.
چهارشنبه 10 مهر 1398

حسین فریدون و ارتباط با بدهکاران بانکی

جمعی از نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستند که وی در مورد ارتباط حسین فریدون با برخی از بدهکاران کلان بانکی از جمله رسول دانیال زاده توضیحات دهد. به گفته محمداسماعیل سعیدی نماینده تبریز،به همراه این نامه یک سند که نشان می داد یک واحد مسکونی به ارزش 14 میلیارد تومان توسط دانیال زاده به اسم همسر حسین فریدون خریداری شده است، برای رئیس جمهور ارسال شده بود.
سه شنبه 9 مهر 1398

اتصال دستگاه ها به دولت الکترونیک اراده جمعی می خواهد

این روزها حاکمیت به دنبال مبارزه با رانت و فساد است و پرونده ها ی بسیاری تشکیل شده و بگیر و ببندهای زیادی را نیز در این زمینه شاهد بوده ایم که خاطیان به دست قانون سپرده شده اند.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

"راهپیمایی عظیم اربعین" باعث ایجاد رعب و وحشت در میان دشمنان اسلام شده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: راهپیمایی عظیم اربعین نشانگر عمق نفوذ تفکر ظلم ستیزی و استقامت در برابر نظام سلطه است و البته از همه مهم تر همین حرکت میلیونی هم سبب ایجاد رعب و وحشت در میان دشمنان اسلام شده است.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

شفافیت آراء موجب افزایش اعتماد عمومی به نمایندگان می شود

طرح شفافیت عملکرد نمایندگان در سوم شهریور سال جاری دومین بار در یک سال گذشته در جلسه علنی مجلس مطرح شد. طرحی که قرار بود تا تمامی آرای نمایندگان در مجلس به علاوه آمار حضور و غیابشان در جلسات، مرخصی ها، ماموریت ها، سفرها و دیگر فعالیت های آنان به صورت شفاف در اختیار عموم قرار بگیرد که دو فوریت آن با مخالفت نمایندگان رای نیاورد اما بهارستانی ها با اصل طرح شفافیت مخالفتی نداشتند.
يکشنبه 24 شهريور 1398

اروپا به دنبال مذاکره ایران و آمریکا نباشد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است بهتر است هرچه سریع تر اروپا درباره نوع رفتار خود با ایران تجدیدنظر کند چرا که مشخص نیست جمهوری اسلامی در گام چهارم چه اقداماتی در حوزه هسته ای داشته باشد و حتی ممکن است اجازه نظارت به بازرسان داده نشود.
يکشنبه 17 شهريور 1398

ایسنا - تبریز : گزارش ایسنا از نشست علمی "تبیین حقایق و عملکرد جمهوری اسلامی ایران در موضوع قره باغ"

نشست علمی "تبیین حقایق و عملکرد جمهوری اسلامی ایران در موضوع قره باغ" با حضور جمعی از اساتید، متخصصان و شاهدان عینی ماجرای قره باغ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.
شنبه 16 شهريور 1398

رژیم صهیونیستی یعنی فتنه، آدم کُشی و جنگ/ نقش موساد در شهادت دانشمندان ایرانی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه موساد در به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای ایران مستقیماً دست داشت، گفت: موضوعیت رژیم صهیونیستی یعنی رژیمی که برای تثبیت نفوذشان در منطقه دست به هر جنایتی می زنند.
چهارشنبه 13 شهريور 1398

دلیل اصلی ناکامی در اطفای حریق جنگل های ارسباران کمبود تجهیزات نیست

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل اصلی عدم اطفا حریق در جنگلهای ارسباران کمبود تجهیزات نیست بلکه گرمای هوا، خشک بودن علوفه های موجود در این محدوده است و بی احتیاطی رانندگان می توانند آتش سوزی به بار آورند.
چهارشنبه 13 شهريور 1398

به خاطر نبود سرانه در مدارس از دانش آموزان پول می گیرند/ آبرو و حیثیت فرهنگیان را هم برده اید

سعیدی می گوید در مدارس موقع ثبت نام دانش آموزان پول و شهریه گرفته می شود و این باعث شده حیثیت مدیران، معلمان و فرهنگیان زیر سوال برود زیرا سرانه ندارند. به گزارش شمس، محمداسماعیل سعیدی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در مخالفت با حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با بیان اینکه ایشان دارای سوابق […]
سه شنبه 12 شهريور 1398