پنجشنبه 3 بهمن 1398
تاریخ : يکشنبه 4 تير 1391
کد 15

بازدید سرزده مهندس سعیدی از شبکه بهداشت شهرستان آذرشهر

روز شنبه مورخه 27 خرداد ماه ، مهندس سعیدی با همراهی دکتر نیر پور رئیس شبکه بهداشت شهرستان آذرشهر ، ابتدا از مرکز بهداشت ممقان بازدید و از نزدیک با مشکلات آن مرکز آشنا شد .

روز شنبه مورخه 27 خرداد ماه ، مهندس سعیدی با همراهی دکتر نیر پور رئیس شبکه بهداشت شهرستان آذرشهر ، ابتدا از مرکز بهداشت ممقان بازدید و از نزدیک با مشکلات آن مرکز آشنا شد . در این مراسم ابتدا دکتر نیرپور گزارشی از وضعیت بهداشت در شهرستان ممقان ارائه و سپس بر مشکلات موجود در مرکز بهداشت ممقان اشاره نمود . مهندس سعیدی پس از اشنایی با مشکلات آن مرکز قول داد در سریعترین زمان ممکن نسبت به حل مشکلات موجود خصوصا رفع مشکلات مربوط به احداث ساختمان جدید مساعدت و پیگیریهای لازم را بعمل آورد .
در ادامه مهندس سعیدی از بیمارستان شهید مدنی آذرشهر بازدید و ضمن عیادت از بیماران دیالیزی و صحبت صمیمانه با بیماران بستری شده در آن بخش ، در جریان مشکلات بیمارستان و مراحل اجرایی بیمارستان جدید  قرار گرفت .
 پس از اقامه نماز ظهر ، گزارش کاملی از وضعیت شبکه بهداشت شهرستان ، توسط  آقای دکتر نیر پور ارائه گردید که تصمیمات لازمه جهت پیگیری و رفع مشکلات اتخاذ گردید.
در این جلسه ، پیگیری مطالبات پرسنل ، جذب پزشکان متخصص و اختصاص اعتبارات لازم برای جذب و حفظ پزشکان متخصص از جمله مشکلات موجود شبکه بهداشت آذرشهر عنوان گردید


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 تير 1391
  • ساعت 09
  • توسط مدیر سایت
نظرات شما
captcha refresh