چهارشنبه 24 مهر 1398
تاریخ : چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398
کد 2470

هواداران تراکتورسازی اجازه سوء استفاده به فرصت طلبان و عناصر غیرفوتبالی را ندهند

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه هواداران تراکتورسازی با هوشیاری نباید اجازه سوء استفاده به فرصت طلبان غیر فوتبالی ندهند، گفت: امیدوارم هواداران در بازی امروز با نیروهای برقرارکننده نظم در ورزشگاه‌ همکاری مناسبی داشته باشند.
محمد اسماعیل سعیدی در گفت‎‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به رقابت حساس امروز(چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت) پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز، عنوان کرد: مردم تبریز امروز باید هشیار باشند تا بدخواهان باشگاه تراکتورسازی با برهم زدن نظم و آرامش ورزشگاه نتوانند برای باشگاه تراکتورسازی و هوادارانش مشکل ایجاد کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اهمیت حاکم شدن نظم و آرامش روی سکوهای ورزشگاه‌‎ها، افزود: هواداران تراکتورسازی همواره ثابت کرده‌اند اخلاق مدار بوده و از نظام و ارزش‌‎های آن دفاع کرده‌اند و نباید مجالی به سوء استفاده گران بدهند.

وی بیان کرد: نباید اجازه سوء استفاده به عناصر غیر فوتبالی و غیر ورزشی داد چرا که این تحرکات می‌تواند برای تراکتورسازی محرومیت‌هایی حتی در عرصه‌های بین المللی به دنبال داشته باشد و اینچنین رفتارهایی نه به نفع هواداران تراکتورسازی است نه به نفع فوتبال کشورمان.
 

خط هواداران تراکتورسازی از فرصت طلبان و سودجویان جدا است

سعیدی با تأکید بر اینکه خط هواداران تراکتورسازی از فرصت طلبان و سودجویان جدا است و خود هواداران در برابر این عناصر باید بایستند، ادامه داد: مردم تبریز هوشیارتر از این هستند که در دام اقدامات ضد فوتبالی عناصر سودجو بیفتند و امیدواریم امروز با نیروهای برقرارکننده نظم در ورزشگاه‌ همکاری مناسبی داشته باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حواشی ایجاد شده هفته‌های گذشته برای تیم تراکتورسازی، یادآور شد: این حواشی از طریق فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش و جوانان در حال پیگیری است تا این تیم از حواشی به دور باشد./
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398
  • ساعت 20
  • توسط مدیر سایت
نظرات شما
captcha refresh