جمعه 16 خرداد 1399
تاریخ : يکشنبه 23 تير 1398
کد 2486

دست و بال رسانه در ایران باز است

تبریز – نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف باورها، رسانه ها در ایران از آزادی خوبی برخوردار هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، محمداسماعیل سعیدی ظهر امروز در اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری آذربایجان شرقی بیان کرد: مطبوعات نقش مهمی در روشنگری جامعه دارند و می‌توانند در رفع ابهامات گام‌های مؤثری بردارند.

وی با بیان اینکه برخلاف باورها، رسانه‌ها در ایران از آزادی خوبی برخوردار هستند، گفت: دست و بال رسانه‌های در ایران باز است و جریان آزاد رسانه‌ای باعث شده است که بخش اعظمی از گره‌های کور و مشکلات جامعه به دست اهالی رسانه حل شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی به اشاره به اینکه آذربایجان شرقی بعد از تهران بیش‌ترین تعداد رسانه را دارد، اعلام کرد: تعدد رسانه، شروع خوبی برای تأثیرگذاری هرچه بیش‌تر رسانه‌ها به شمار می‌آید اما هنوز از لحاظ کیفی کمبودهای زیادی داریم از جمله اینکه تبریز باید یک رسانه محلی داشته باشد.

سعیدی خاطرنشان کرد: تبریز گذشته فرهنگی و رسانه‌ای درخشانی دارد و نیاز است که در حوزه رسانه به تراز مطلوب‌تری برسیم و این با حمایت مسئولان فرهنگی کشور می‌تواند میسر شود.