سه شنبه 29 بهمن 1398
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398
کد 2499

کدام کاندیداها در انتخابات پیش رو رای می آورند؟

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معقتد است در انتخابات مجلس یازدهم، مردم افرادی که صرفا شعار می دهند و سیاست زده ها هستند را انتخاب نمی کنند.


محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برنامه اصولگرایان برای انتخابات مجلس یازدهم، اظهار داشت: معتقدم در انتخابات مجلس آینده افرادی که به ارزش های انقلاب و آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و شهدا پایبند هستند، توسط مردم انتخاب می شوند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در انتخابات پیش رو مردم به افراد عملگرا رای می دهند و از کاندیداهایی که صرفا شعار می دهند، دوری می کنند، مردم بیشتر به سمت کسانی می روند که اهل کار و خدمت به ملت و انقلاب هستند.

وی افزود: در طول دوره های مختلف و انتخابات های مجلس و ریاست جمهوری، مردم بیشتر به سمت جریانات سیاسی می رفتند و افرادی هم که به صورت سیاسی رای مردم را به دست آورده بودند، عموما افرادی بودند که بنا بر شعارها رای لازم را کسب می کردند اما مردم اکنون از سیاست زد ه ها پرهیز می کنند.

سعیدی ادامه داد: کاندیداهایی که دارای فهم سیاسی باشند، به ارزش ها و آرمان های انقلاب پایبند بوده و بتوانند در عمل خدمتگزاری خود را ثابت کنند، رای لازم را برای ورود به مجلس کسب می کنند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه اصولگرایی تشکیل شده از افرادی است که به اصول انقلاب اسلامی پایبند هستند، افراد زیادی خود را پایبند به اصول می دانند اما باید این ادعا را در عمل نیز ثابت کنند.

وی افزود: همه دلسوزان انقلاب و نظام که برای ملت ارزش قائل هستند، فارغ از اینکه در چه جبهه ای هستند، باید حول یک گفتمان یعنی تحقق آرمان انقلاب جمع شوند زیرا این گفتمان بود که که کشور را از دست طاغوت پهلوی نجات داد، جنگ را به پیروزی رساند و نظام را حفظ کرده است، پایباندی به ولایت فقیه نیز یکی از معیارها است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت های انتخاباتی قالیباف، بیان کرد: هر کسی که فکر می کند برای ملت مفید هستند و می تواند کاری را انجام دهد باید خود را عرضه کند، تصمیم نهایی را مردم اتخاذ می کنند./

پایان پیام