سه شنبه 29 بهمن 1398
تاریخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398
کد 2533

رژیم صهیونیستی یعنی فتنه، آدم کُشی و جنگ/ نقش موساد در شهادت دانشمندان ایرانی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه موساد در به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای ایران مستقیماً دست داشت، گفت: موضوعیت رژیم صهیونیستی یعنی رژیمی که برای تثبیت نفوذشان در منطقه دست به هر جنایتی می زنند.

محمد اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهارداشت: همانطور که امام راحل فرمودند رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی و منشا تمام شرارت های منطقه است. این مساله نه تنها یک موضوع سیاسی بلکه یک موضوع اعتقادی و ملی هم هست.

وی افزود: موضوعیت رژیم صهیونیستی یعنی شرارت، فتنه، آدم کُشی، جنگ، خونریزی و کشته شدن انسان های بی گناه که برای گسترش و تثبیت نفوذشان در منطقه به هر جنایتی دست می زنند فلذا ضمن اینکه ما از نظر اعتقادی و سیاسی با رژیم صهیونیستی یک مقابله جدی داریم بلکه از نظر دیدگاه ملی هم به عنوان یک انسان در کشوری زندگی می کنیم که مخالف موجودیت رژیم صهیونیستی هستیم زیرا آنها در طول سال های گذشته هم در داخل و نیز در خارج از کشور به هر جنایتی دست می زنند.

سعیدی گفت: همه ما می دانیم که سازمان جاسوسی موساد در به شهادت رساندن دانشمندان هسته ای ایران مستقیماً دست داشت فلذا هرکسی که این عهد را نقض کرده و با این کشور مسابقه و دست دهد و ارتباط برقرار کند قطعاً خائن به کشور، ملت و آرمان های این ملت است.

سعیدی افزود: نبایستی فضای ورزش و تیم ملی را آلوده به کسانی کنیم که با آرمان های این ملت زاویه دارند.

انتهای پیام/