سه شنبه 14 مرداد 1399
تاریخ : چهارشنبه 18 دي 1398
کد 2539

موشک باران الاسد هنوز شروع ماجرا است / معلوم شد ادعای سپر آهنین ترامپ فقط تبلیغاتی بود

سعیدی در گفتگو با تبریزبیدار ضمن تمجید از حمله موشکی سپاه بهپایگاه نظامی الاسد آمریکا، ادعای سپر آهنین و موشکی آمریکا را تبلیغاتی خواند.

محمد اسماعیل سعیدی در گفتگو با تبریزبیدار با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه نظامی آمریکا بیان داشت: انتقام حق مسلم ما بود و مردم هم خواهان قصاص این عملیات نا جوانمردانه بودند.

وی گفت: عملیات ترور سردار شهید قاسم سلیمانی رسما توسط کاخ سفید برنامه ریزی و هدایت شده بود و این عمل مستحق انتقام سخت بود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو خاطر نشان کرد: این موشک باران هنوز شروع ماجرا است و هنوز آمریکا بعد از هشدارهای چند باره منطقه را ترک نکرده است.

وی خاطر نشان کرد: پایگاه نظامی الاسد محل هواپیما های بدون سرنشین آمریکا بوده که به سمت بغداد برای ترور شهید هدایت شده و کانون هدایت عملیات ها علیه ملت ها و مردم مظلوم منطقه بوده که مورد هدف قرار گرفت و در همان ساعت که سردار سلیمانی را ترور کرده اند، آنجا نیز  منفجر شد.

سعیدی تاکید کرد: شلیک موشک های سپاه به مواضع آمریکا بعد از شهادت سردار سلیمانی، حاوی پیامی بود که آمریکا باید می‌گرفت.

این نماینده مجلس با بیان اینکه قدرت نظامی آمریکا بی ارزش است، اظهار داشت: خوشبختانه معلوم شد که وقتی ترامپ حرف از سپر موشکی و کلاهک آهنین می زد و تهدید می‌کرد، فقط تبلیغات برای فروش سلاح به کشورهای منطقه بود.

وی یاد آور شد: آمریکای منفور با تبلیغات و فروش میلیاردی تجهیزات نظامی به عربستان سعودی و برخی کشور های دیگر به اثبات رساند که ادعا های آنها در مورد قدرت نظامی طبل تو خالی بود  چرا که با اینکه می‌دانستند قطعا انتقام ما نظامی است هیچکدام از موشک های ما را نتوانستند رد یابی کنند.